Kontakt oss

Besøksadresse:

Filipstadveien 11/13
0250 Oslo

Postadresse:

Postboks 130, Sentrum
0102 Oslo

Telefonnr: 23 11 77 00

Ikke nøl med å ta kontakt hvis det er noe du lurer på

Enten kan du kontakte oss via skjemaet under, eller så kan du kontakte en av våre distriktssjefer direkte, så skal vi forsøke å hjelpe deg så godt som mulig. Kontaktinformasjon til distriktssjefene står under skjemaet, så bare finn fylket du tilhører.

 



Accept

Distriktssjefer

Siv Merete Asmundvaag

Distriktssjef, Oslo og Viken

siv.haukaa@joh.no

95 93 46 49

Erik Kirkeberg

Distriktssjef, Vestfold, Telemark og Agder

erik.kirkeberg@joh.no

90 14 34 37

Bjørn Skånøy

Distriktssjef, Trøndelag, Møre og Romsdal

bjorn.skanoy@joh.no

40 21 60 32

Kenneth Fluge Godem

Distriktssjef, Oslo og Viken

kenneth.godem@joh.no

98 05 29 29

Hilde Bjørndalen Sørum

Distriktssjef, Viken

hilde.sorum@joh.no

48 17 96 65

Tor Moen

Distriktssjef, Innlandet

tor.moen@joh.no

99 50 73 77

Joakim A. Mikkelsen

Distriktssjef, Vestland

joakim.mikkelsen@joh.no

93 25 64 96

Arild Helland

Salgskonsulent, Vestland

arild.helland@joh.no

99 29 78 40

Geir Frøyland

Distriktssjef, Rogaland og Agder

geir.froyland@joh.no

91 35 91 33

Øystein Thomassen

Distriktssjef, Nordland, Troms og Finnmark

oystein.thomassen@joh.no

91 82 90 38

Ledelse og Key Accounts

Frode Hval

Markedssjef Servering

frode.hval@joh.no

97 12 91 60

Ole Wiggo Lian

Key Account Manager Servering

ole.lian@joh.no

90 56 99 50

Kjersti Marcussen

Rådgiver

Jeanette Sørlie Ekaas

Key Account Manager Servering

jeanette.ekaas@joh.no

95 02 27 08